021-75114

اخبار ، اطلاعیه ها و مقالات


یورو NCAP پنج ستاره برای محصول جدید اوپل Grandland X

گروه خبری : خبری و بین المللتاریخ انتشار : 1396/06/24مرجع :


• سازگاری مفاهیم ایمنی پیاده سازی شده Grandland X که در تست های تصادف NCAP تایید شده اند
• سیستم ترمز خودکار بهمراه سیستم تشخیص خواب الودگی راننده که بصورت اپشنال دردسترس است
• اوپل OnStar که موجب اسایش خاطر سرنشینان شده است

در آخرین گزارش های ایمنی ارائه شده در NCAP تمام مدل های اوپل Grandland X کامپکت SUV ( خودروی سودمند ورزشی ) توانست بالاترین نرخ رتبه ایمنی 5 ستاره را کسب کند ، بالاترین رتبه کسب شده براساس ارزیابی های خوبی که در چهار حوزه امنیتی زیر کسب شدند که شامل : محافظت سرنشینان بالغ , محافظت از خردسالان , محافظت از عابرین پیاده , سیستم های کمک ایمنی .

یورو NCAP همچنین سیستم ترمز اضطراری خودکار را نیز تست کرد که مشتریان Grandland X می توانند با سفارش دادن آن به بالاترین تجهیزات ایمنی استاندارد دست یابند. باتوجه به مستندات یورو NCAP این سیستم عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است.

علاوه بر عملکرد بسیار خوب ترمز اضطراری خودکار , اوپل Grandland X سیستم های ایمنی و کمکی فرست کلاس تدارک دیده است. سیستم هشدار خواب آلودگی راننده , که علائم خستگی راننده را تشخیص میدهد و با هشدار به راننده اعلام میکند که راننده نیاز به استراحت دارد و بهتر است مقداری استراحت کرده و بعد دوباره به رانندگی ادامه بدهد.

Grandland X در رقابت با سایر شاسی بلندهای همرده سعی کرده تا یک قدم جلوتر باشد از این رو برای رانندگی درشب بصورت اختیاری از چراغ های AFL LED در قسمت جلو استفاده کرده است تا بصورت بسیار موثر شب را مثل روز روشن کند البته این چراغ ها بصورت تطبیقی هستند که باتوجه به شرایط رانندگی الگوهای متفاوتی را ارائه میدهند.

اسودگی خاطر رانندگی با OnStar تکمیل می شود که بعلاوه شامل سیستم کمکی خودروی دزدیده شده نیز می شود یا اتصال وای فای هات اسپات , اتصالات شخصی و سرویس های کمکی برای پیدا کردن جای پارک برای رانندگان خسته و یا حتی رزرو اتاق در هتل.

در وضعیت های خاص و اضطراری “guardian angel” بصورت خودکار وضعیت تصادف را گزارش می کند و وسیله نقلیه را به یک مشاور حقیقی متصل می کند نه به یک اوپراتور کامپیوتری ( ماشین هوشمند ).