021-75114

اخبار ، اطلاعیه ها و مقالات


بررسی خصوصیات طراحی بیرونی و درونی Grandland X

گروه خبری : خبری و بین المللتاریخ انتشار : 1396/06/07مرجع :


نقاط قوت Grandland X :
طراحی زیبای اوپل Grandland X دررقابت با سایرشاسی بلندها
تنومند اما پرشتاب: اوپل جدید Grandland X با خطوط داینامیک و طراحی خاص
کاربردی بودن: از خصوصیات این شاسی بلند هارمونی های جذاب از استایل و عملکرد بالا
یک رقیب جدید: حضور استثنایی بهمراه کیفیت بالای درونی
Grandland X یکی از 7 محصول برتر اوپل در سال 2017 است ضمن این که شاسی بلند آلمانی کاملا با زندگی روزمره امروزی اجین شده است و همچنین طرفداران آفرود را مجذوب خود کرده است زیرا وضعیت قرار گرفتن صندلی راننده و سرنشین جلویی بگونه ای طراحی شده که یک دید عالی را ارائه میدهد که یک نکته کلیدی در آفرود و همچنین انجام کارهای روزمره درشهر به شمار میرود. Grandland X بگونه ای طراحی شده که فضای درونی بیشتری به نسبت سایر شاسی بلندهای همرده در اختیار شما قرار میدهد.
استایل این شاسی بلند هوشمندانه طراحی شده است بگونه ای که ترکیبی از خوش ساختی و عضلانی بودن را توام باهمدیگر دارد ضمن اینکه فضای درونی هوشمندانه طراحی شده تا نهایت ارامش را بهمراه داشته باشد و کاربردی بودن خودرو حفظ شود.
اقای آدامز مسئول قسمت طراحی عنوان کرد: هدف ما در طراحی Grandland X این بوده که علاوه بر سرسختی بتوانیم یک طراحی داینامیک بهمراه تعامل مطلوب هارمونی را حفظ نماییم ، خطوط برجسته سازی شده که بخوبی یک بالانس عالی بین استایل و عملکرد برقرار میکند را پیاده سازی کردیم.
به منظور دست یافتن به یک استایل اسپورت سعی شده تا طراحی بال شکل روی جلوپنجره تا لبه های کناری چراغ های جلو با LED دوبل که به شکل بال طراحی شده اند امتداد یابد که نمای جلویی Grandland X را پهن تر نشان بدهد. خصوصیات قدرتمند زیر کاپوت با طراحی های انجام شده در مرکز بهمراه رینگ های پهن 19 اینچی کاملا نمایان شده اند.
درپشت خودرو و روی ستون C یک سطح صیقلی بهمراه لامپ های LED پشت باعث شده یک درب عقب مخروطی کامل داشته باشیم که موجب شده عقب خودرو نیز کاملا داینامیک باشد و یک ظاهر اسپورت داشته باشد که در بازار شاسی بلندها بسیار نکته مهمی است.
از دیگر خصوصیات این شاسی بلند قدرتمند این است که در قسمت های پایین ترخودرو نیز این مطلب منعکس شده است.
ازدیگر خصوصیات جذاب درون Grandland X می توان به هارمونی استایل و عملکرد فوق العاده خودر اشاره کرد. بگفته آقای آدامز به راحتی در دسترس بودن حتی برای اشخاص بلند قامت فراهم شده است ضمن اینکه دید عالی که صندلی هایی با وضعیت مکانی بالاتر از SUV های همرده فراهم آورده شده است. صندلی راننده و سرنشین جلو به لطف صندلی های ارگونومیک AGR حتی از اسایش بیشتری برخوردارند ( دربعضی از تیپ ها بعنوان آپشن ارائه شده است ) . سیستم اطلاعاتی-سرگرمی نیز دارای چیدمانی واضح است که از کمترین تعداد کلید تشکیل شده است که از خصوصیات اوپل به شمار میرود. سیستم اطلاعاتی سرگرمی در بالاترین مکان روی پنل ابزار قرار گرفته است تا میزان دید افزایش یابد و کاربربتواند ضمن اینکه از آرم رست استفاده میکند بتواند با انگشت موارد مختلف را پیمایش کند که موجب تسهیل کارکرد با این سیستم می شود.

زیر صفحه نمایش و در کنسول وسط ، کلید های سیستم اطلاعاتی- سرگرمی، سیستم های تهویه مطبوع و ایرکاندیشن و گرم کن بهمراه کنترل های کنترل بدنه از قبیل کنترل کشش بصورت منطقی در سه ناحیه قرار گرفته اند . درقسمت بالاتر که فضای بیشتری موجود است قسمت نگهدارنده لیوان و اشیا کوچک درنظر گرفته شده است درحالیکه قسمت پایین تر زیر آرم رست شارژ وایرلس گوشی های هوشمند ( بصورت آپشنال ) درنظر گرفته شده است.
روی هم رفته، برای Grandland X یک استایل و کابین خاص درنظر گرفته شده است و سطح پنل ابزار ، کنسول مرکزی و عناصر بکار رفته تماما از مواد باکیفیت و مرغوب تدارک دیده شده اند تا حس بسیار خوب و لاچکری را ایجاد کنند.
Grandland X امسال و پس از نمایش در نمایشگاه بین المللی خودروی فرانکفورت که از 14 الی 24 سپتامبر برگزار می شود وارد بازار خواهدشد. طی این 10 سال اخیر یعنی از سال 2007 تا 2017 میزان استقبال بازار از خودروهای شاسی بلند و کراس اور بسیار بهبود یافته است بطوریکه از 7 درصد به 20 درصد فروش بازار خودروی اروپا را بخود اختصاص داده اند. اقای آدامز اظهارامیدواری کرد که اوپل Grandland X بعنوان یک شاسی بلند خوش ساخت و خوش استیل بتواند نقطه عطفی در بازار رو به رشد شاسی بلندها به ثبت برساند.