021-75114

اخبار ، اطلاعیه ها و مقالات


مزایای انتخاب Mokka X بعنوان یار دوم خانواده

گروه خبری : خبری و بین المللتاریخ انتشار : 1396/06/03مرجع :


شاسی بلند خوش نام المانی Mokka X که توانست طی چندسال اخیر رکوردهای ثبت خرید را به نام خود ثبت کند مجهز به موتور ECOTEC Direct Injection Turbo است که موتوری 4 سیلندر و 1399 سی سی است که 152 اسب بخار قدرت و 235 نیوتن متر گشتاورتولید میکند که نشاندهنده فناوری بالای ساخت ان به شمار میرود.
وضعیت انتقال نیروی ان بصورت 4 چرخ محرک است که توسط یک گیربکس 6 سرعته اتومات با قابلیت تعویض دستی وظیفه انتقال نیروی موتور به چرخ ها را برعهده دارد.
از دیگر نقاط قوت ان را میتوان شتاب کمتر از 10 ثانیه آن درنظر گرفت که برای شاسی بلند کاملا خوب است و همچنین مصرف سوخت ترکیبی آن 6.5 لیتر درهر 100 کیلومتر است که حتی از خیلی خودروهای کوچکی که در ایران بعنوان خودروی کم مصرف شناخته می شوند نیز کمتر است ضمن اینکه با این مصرف کم قدرت و شتاب فوق العاده ای نیز ارائه میدهد.
وجود سیستم پایداری خودرو با فناوری نوین آلمان ESP Plus که ایمنی Mokka X را در پیچ های تند و تیز و جاده های لغزنده و برفی به خوبی حفظ می کند.
چراغ ترمزهای تطبیقی از دیگر فناوری های نوین است که در Mokka X بکار گرفته شده است که متناسب با میزان فشار داده شدن پدال ترمز توسط راننده الگوی ترمز مناسب را نشان میدهد و خودروی پشت سر از شدت ترمزگیری مطلع می شود و از احتمال برخورد از پشت سر به شدت می کاهد.
چراغ های LED باتوانایی پردازش الگوهای متفاوت نوری که در شب بهترین نور ممکن را به راننده ارائه میدهند و با تغییر شرایط از جمله امدن یک خودرو از نقطه مقابل شرایط را طوری تنظیم میکند که نور چراغ در چشم راننده جلویی منعکس نشود و پس از عبور ان خودرو دوباره به حالت اولیه برمیگردد.
کروز کنترل تطبیقی از دیگر فناوری های نوینی است که در Mokka X بکار گرفته شده است تا دائما سرعت خودروی جلویی را بسنجد و فاصله را بدون نیاز به دخالت راننده بصورت خودکار با ان تنظیم کند.
سیستم کمکی رانندگی بین خطوط با توانایی تصحیح مسیر حرکت بدون نیاز به دخالت راننده از دیگر فناوری های سودمندی است که در Mokka X ارائه شده.
فناوری نوین ایمنی فرمان در تصادفات (SSC) از دیگر فناوری های سودمندی است که در زمان اضطراری با تشخیص امکان برخورد خودروی شما به خودروی جلویی با استفاده از رادارهای خودرو مسیر ازاد را تشخیص میدهد و مسیرخودرو را تا انجا که ممکن باشد تصحیح میکند و ضمنا با استفاده از سیستم ترمز خودکار خودرو که سریعتر از انسان واکنش نشان میدهد اقدام به ترمز گیری در لحظه مناسب میکند که درنهایت از تصادف احتمالی جلوگیری میکند یا میزان تصادف را به حداقل میرساند.
فرمان برقی حساس به سرعت و سیستم تهویه اتومات دوکاناله از دیگر امکاناتی است که راحتی و اسایش را برای سرنشینان خودرو بهمراه می آورد.
جمع بندی دلایل ارزنده بودن Mokka X :
وجود فناوری های نوین خودروهای لوکس در Mokka X با فناوری ساخت آلمان
کیفیت و دقت ساخت قطعات و لوازم Mokka X در آلمان که جزوبهترین سازنده های خودرو در جهان به شمار میرود
کسب بیشترین امتیازهای ایمنی در اروپا
قیمت زیر 190 میلیون Mokka X با داشتن کیفیت بالای ساخت آلمان و آپشن های فراوان امروزی
خوشنامی محصولات اوپل در جهان .

شیک برانید