021-75114

اخبار ، اطلاعیه ها و مقالات


50000 سفارش خرید برای اوپل اینزیگنیا

گروه خبری : خبری و بین المللتاریخ انتشار : 1396/05/30مرجع :


• 86% سفارشات شامل سیستم اطلاعاتی-سرگرمی Navi 900 IntelliLink بوده اند
• 70% به دنبال صندلی های ارگونومیک و63% نیز چراغ های IntelliLux بوده اند
• اینزیگنیا در بیش از 60% از تست های مقایسه ای مقام اول را بدست آورده است.

سیستم های ارتباطی و سیستم اطلاعاتی- سرگرمی قدرتمند ، آرامش و آسایش در سطوح بالا بهمراه طراحی زیبا و دید عالی ، تنها بعضی از خصوصیات منحصر بفردی هستند که موجب شده نظر 50000 مشتری و فعال حوزه رسانه از سرتاسر اروپا را بخود جلب کند. درصد بالایی از آمار خرید بعلت وجود خصوصیات فوق العاده ای است که روی اینزیگنیا وجود دارد از جمله سیستم راهبری هوشمند Navi 900 IntelliLink ، صندلی های ارگونومیک ، نسل جدی چراغ های ماتریکس IntelliLux LED و بسیاری امکانات دیگر که تمامی این موارد ثابت کرده اند که اوپل با راه حل های نوآورانه با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده گان قرار میدهد تا فناوری های آینده در دسترس مصرف کننده گان باشد.

بسته به نوع دستگاه شما Apple Carplay و Android Auto اوپل دنیای گوشی های هوشمند را به داخل خودروی شما می آورد. مانتیور 8 اینچی تاچ اسکرین تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار کاربران قرار میدهد. این سیستم توسط کاربران قابلیت پیکربندی دارد تا مطابق بامفاهیم علاقه مندی کاربر، سیستم اطلاعاتی- سرگرمی را پیکربندی کنند. پیکربندی این سیستم شامل 60 مورد می شود از جمله تنظیم ایستگاه های رادیویی، تنظیمات تلفن ، لیست پخش آهنگ و ... که همگی قابلیت ذخیره سازی برای استفاده اینده را دارند.

ازطرف دیگر 70درصد اینزیگنیاهای جدید با صندلی های جلویی ارگونومیک سفارش گذاری شده اند بعلاوه این صندلی ها ترکیبی از خصوصیات خودروهای مدرن را در خود دارد از جمله تنظیمات برقی بالشتک های کناری، ماساژور ، حافظه ، تهویه مطبوع صندلی که تمامی این موارد تضمین کننده داشتن یک سفر لذت بخش طولانی است .

بیش از 62درصد از اینزیگنیاهای جدید از چراغ های جلوی ماتریکس IntelliLux LED استفاده می کنند. اینزیگنیا از LED های متشکل از 32 قسمت هستند استفاده می کند که 2 برابر LED های بکار رفته در اوپل آسترا است و مسئولیت نورپردازی نور بالا را برعهده دارند و بالارفتن تعداد LED موجب شده تا اینزیگنیا بتواند الگوهای متفاوت تری در شرایط مختلف ترافیکی را پردازش کند ضمن اینکه انتقال بین الگوی های متفاوت با سرعت بیشتری انجام می شود و الگوها یک دست تر و واضح تر به نظر میرسند. ضمن اینکه چراغ های LED اسپات لایت در ترکیب با LED های نور بالا میتوانند تا 400 متر را پوشش بدهند.

تمام محصولات جدید اوپل شامل ترکیبی از خصوصیات نوآورانه است که موج شده محصول نهایی دارای فضای جادار برای رانندگی لذت بخش باشد.
اینزیگنیا توانسته است در 8 رقابت از 13رقابت تست مقایسه ای مقام اول را کسب کند که بیشتر از 60 درصد می شود. دو پیروز در آلمان (Autostraßenverkehr edition 17/17 and Auto Zeitung edition 17/17 ) و 3 پیروزی در هلند (AutoWeek edition 29/17 and online July 21, AutoVisie edition July 6 ) و فرانسه (caradisiac.com ) و لهستان (Auto Świat, edition 28/17 of July 10 ) و جمهوری چک (auto.cz ) را بدست آورد.