021-75114

اخبار ، اطلاعیه ها و مقالات


قسمت دوم بررسی Crossland X ، Grandland X :

گروه خبری : خبری و بین المللتاریخ انتشار : 1396/05/28مرجع :


بررسی اجمالی Mokka X ، Crossland X ، Grandland X
قسمت دوم بررسی Crossland X ، Grandland X :

بررسی Crossland X : خودرویی به طرز باورنکردنی کاربردی
اوپل Crossland X که از ماه مارس در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است، توانسته پرتفوی شرکت اوپل در بخش کامپکت SUV ها را تکمیل کند. Crossland X خیلی از خصوصیات Mokka X را به ارث برده است از قبیل قدرت و بالابودن موقعیت صندلی ها که موجب شده است در ردیف SUV B-Segment قرار بگیرد.
اما Crossland X خصوصیات منحصربفرد خاص خودرا دارد از جمله فضای داخلی خودرو فوق العاده طراحی شده است بخصوص برای خانواده های پرجمعیت ، لذا این قابلیت برای خانواده های پرچمعیت بسیار جذاب بوده بخصوص اینکه باوجود طراحی جادار از زیبایی های ظاهری کاسته نشده است و همچنان یکی از خوش استیل ترین شاسی بلندها به شمار می رود.
درکل Crossland X با فضای درونی فوق العاده و ظاهر خوش استیل یک شاسی بلند همه چیز تمام با قابلیت انعطاف معرفی شده است، صرفه نظر از اینکه طول خودرو 4.21 متر است اما به راحتی 5 سرنشین بالغ در ان احساس ارامش می کنند ضمن اینکه گنجایش 520 لیتری فضای بار نیز برای سرنشینان فراهم شده است.
البته به لطف قابلیت های Crossland X صندلی های عقب می تواند بصورت کشویی درجهت طولی تا 150 میلی متر جابجا بشود. حال اگر صندلی های عقب خوابانیده بشود به فضای بار اضافه می شود و در نهایت فضای بار 1255 لیتر میرسد. با این ترکیب خاص از عملکرد، چابکی و خصوصیات اسپورت Crossland X یک گزینه عالی برای مسافرت های کوتاه شهری و حتی برای مسافرت های طولانی مدت به شمار می رود.

بررسی Grandland X : اسپورت ، جادار و از هر لحاظ آماده مبارزه
جدیدترین محصول اوپل Grandland X به شمار میرود که از لحاظ سایز بزرگتر از Mokka X و Crossland x می باشد و یک نمونه معرفی شده توسط اوپل درکلاس شاسی بلند های سگمنت C است و Grandland X جدید دارای تمام خصوصیاتی است که یک شاسی بلند ایده ال باید داشته باشد. ازجمله فضای داخلی خوب و جادار ، انعطاف پذیری ، ترکیب عالی از استایل پویای بیرونی بهمراه فضای داخلی خوب. درواقع اوپل یک بار دیگر ترکیبی از خصوصیات داینامیک خودروهای اسپورت را با هم ترکیب کرده است تا کیفیت برتر محصولاتش را به رخ رقبا بکشد.
Grandland X دارای طول 4.48 متری است که دارای ظاهری کاملا اسپورت و از لحاظ قدرت کاملا عضلانی است و یک کامپکت SUV با حداکثر قسمت فضای بار ممکن می باشد که فضای بار ان 1652 لیتر می شود. البته بصورت اختیاری میتوانید برای ان یک سقف مشکی سفارشی نیز درخواست بدهید. اوپل تنها به این موارد اکتفا نکرده و Grandland X را به آپشن های روز مجهز کرده است از جمله سیستم کمکی کشش الکترونیکی و یاسیستم کروز کنترل تطبیقی با امکان تشخیص عابرین پیاده و سیستم ترمز اضطراری اتوماتیک ، سیستم اخطار خواب آلودگی راننده و دوربین 360 درجه تمام این امکانات روی هم موجب شده تا Grandland X در کلاس کامپکت SUV یک نمونه فوق العاده باشد.
بعلاوه طبق اهداف مشخص شده Grandland X به لطف گواهی های AGR به سطوح بالایی از آسایش دست یافته است. صندلی های ارگونومیک برای راننده و سرنشین جلو بهمراه سیستم اتصال اوپل OnStar ، Apple CarPlay/Android Auto و سیستم اطلاع-سرگرمی IntelliLink در دسترس می باشد.

Mokka X بعنوان پر فروش ترین و اعضای جدید Crossland X و Grandland X با حفظ چهره اسپورت و تجهیز به امکانات مدرن و فناوری های نوین برای پاسخ به نیازهای بازار شاسی بلندها ارائه شده اند. منشاء تمام این شاسی بلندهای سری X یکی است ولی هر کدام از انها به تنهایی دارای خصوصیات منحصربفردی است که نقش های متفاوتی را برای پاسخ به نیاز مشتریان ارائه میدهد.