021-75114

اخبار ، اطلاعیه ها و مقالات


سری محصولات کامپکت SUV اوپل در یک نگاه

گروه خبری : خبری و بین المللتاریخ انتشار : 1396/05/27مرجع :


بررسی اجمالی Mokka X ، Crossland X ، Grandland X
قسمت اول بررسی Mokka X:
قسمت دوم بررسی Crossland X ، Grandland X:

هر سه این محصولات اعضای جدید اوپل هستند که برای پاسخگویی به نیاز مشتریان ارائه شده اند که Mokka X پرفروش ترین و معتبرترین در میان مدلهای کامپکت SUV ها است که نامی شناخته شده و پایدار دارد. در تمامی مدل های X اوپل دو عامل اسپورت بودن و کیفیت نقش اصلی را بازی می کند.

قسمت اول بررسی Mokka X:
Mokka X یک شاسی بلند عضلانی و چهار چرخ متحرک است که مخصوص ماجراجویی است، Mokka X اولین عضو خانواده X به شمار می رود و محصول موفق شرکت اوپل است که تا کنون توانسته 750.000 هزار سفارش خرید را بخود اختصاص بدهد. راننده های Mokka X به نسبت سایر شاسی بلندها از ارتفاع بلندتر صندلی ها برخوردار هستند این مزیت Mokka X موجب شده تا راننده های Mokka X از یک دید عالی برخوردار باشند. از لحاظ ظاهر هم Mokka X یک طراحی عضلانی و اسپورت دارد که در وحله اول مورد توجه بازدیدکنندگان قرار میگیرد. Mokka X با داشتن 4.28 متر طول و پهنای قابل توجهی که دارد همیشه اماده ماجرا جویی است.

ضمن اینکه Mokka X روی تیپ فول INNOVATION دارای سیستم چهار چرخ متحرک ( AWD ) است. Mokka X بعنوان یک کامپکت SUV مجهز همیشه مورد توجه بوده است بطوریکه تاکنون برنده دوجایزه " خودروی سال چهار چرخ متحرک " شده است.
Mokka X هم اکنون یک خودروی فوق العاده است که شامل ترکیبی از خصوصیات منحصر بفرد است اسپورت بودن، پویایی و نیرومند بودن از جمله ای این خصوصیات منحصربفرد به شمار می رود.
Mokka X درعین حال که پرقدرت و عضلانی است مصرف ان بسیار پایین است و مصرف ان تنها 6.5 لیتر درهر 100 کیلومتر است، ایمنی Mokka X نیز یکی از نقاط قوت این محصول فوق العاده است که موجب دریافت رتبه 5 ستاره ایمنی شده است.