021-75114

اخبار ، اطلاعیه ها و مقالات


اوپل آسترا برنده جایزه خودروی سبز

گروه خبری : خبری و بین المللتاریخ انتشار : 1396/05/23مرجع :نمایشی فوق العاده : اوپل استرا باوجود رقبای قدرتمندی همچون BMW 5 Series و Mercedes E Class توانست مقام اول را کسب کند.
نقطه قوت بعدی : اوپل Ampera-e نیز توانست مدال نقره را در بخش خودروهای برقی دریافت کند.

برنده کسی نیست بجز اوپل آسترا CDTI با موتور دیزل 1.6 لیتری که میتواند 110 اسب بخار قدرت تولید کند ( مطابق NEDC : مصرف سوخت شهری : 3.9 لیتر در هر 100 کیلومتر و مصرف خارج از شهر ان 3.1 لیتر و مصرف ترکیبی آن 3.4 لیتر می باشد که میزان تولید گازهای آلاینده آن تنها 90 گرم در هر کیلومتر است و با توجه به این موارد از لحاظ مصرف رتبه A+ را بدست اورده است که انرا بعنوان یک دیزل فوق العاده مطرح کرده است).
عنوان " بهترین دیزل اقتصادی " بهمراه جایزه خودروی سبز 2017 به آسترا داده شده است از این رو آسترا مقام اول را بدست آورد و پس از آن در مکان دوم BMW 520d قرار گرفت و در جایگاه سوم مرسدس E 220d قرار گرفته است. اما در رقابت بیشترین پیمایش اول Ampera-e که یک خودروی تماما برقی است توانست مدال نقره را در بخش بهترین خودروی برقی بخود اختصاص بدهد.
Ampera-e توانست با برد 520 کیلومتر برنده مقام دوم در این رقابت ها باشد (طبق مستندات NEDC).

البته ذکر این نکته ضروری است که Ampera-e با فاصله بسیار زیاد از سایر رقبا در مکان دوم قرار گرفت و همچنین فاصله ان با رتبه اول بسیار نزدیک بوده است.
مدیر اجرایی فروش ، بازاریابی و خدمات پس از فروش اوپل آلمان عنوان کرد ما از قضاوت خوانندگان مطلع در باره ما بسیار خشنود هستیم و همچنین از اینکه آسترا هم اکنون پس از اینکه در سال 2016 توانسته بود جایزه " خودروی سال 2016 " و همچنین 13 همین عنوان بین المللی " خودروی سال " را بخود اختصاص بدهد بسیار خرسندیم.