021-75114

اخبار ، اطلاعیه ها و مقالات


دو جایزه ای که J.D Power به محصولات اوپل داد

گروه خبری : خبری و بین المللتاریخ انتشار : 1396/05/13مرجع : مولا


دو جایزه ای که J.D Power به محصولات اوپل داد
محققان سازمان J.D Power که در زمینه رضایتمندی مشتریان از کیفیت محصولاتیکه مدتی استفاده کرده اند تحقیق بی طرف انجام میدهد بیشترین رضایمندی مشتریان بازار خودرو در آلمان ، طبق اظهار نظر مالکان خودرو که حداقل 3 سال مالک خودروی اوپل بوده اند بعمل اورده و از لحاظ کیفیت و قابلیت اطمینان بودن محصولات اوپل بررسی کرده است که مالکان خودروهای اوپل Adam و اوپل Insignia عالی ترین نمره ها را در این تحقیقات به این خودرو ها اختصاص گرفت.
در مراسم تقدیر وتشکر که توسط مجله بازرگانی Auto Test انجام شد به مدیرمسئول کیفی محصولات اوپل بخاطر موفقیت در ارائه محصولات با کیفیت جوائزی اهدا شد.
همچنین محصول برقی شرکت اوپل یعنی Ampera-e با برد 520 کیلومتر با یک بار شارژ توانست جایزه بهترین نواوری های فنی را بخود در سال 2017 اختصاص بدهد.
ضمنا مدیر مسئول کیفی اوپل خاطر نشان کرد : ما ارزش بسیار زیادی برای کیفیت خودرهایی که به مشتریان تحویل میدهیم قایل هستیم. بعلاوه تحقیقات سازمان J.D Power نشان داد که اوپل توانسته است استانداردهای بالایی از لحاظ شرایط قابلیت اطمینان و دوام در کل نمونه ها از خودروهای شهری اوپل Adam تا اوپل Insignia را فراهم اورد، بنابر این ما بسیار خوشحالیم که توانسته ایم هر دوی این جوایز را کسب کنیم.
علاوه ر کیفیت بالا، انچه اوپل را متمایز میکند این است که اوپل فناوری های آینده را در دسترس مردم قرار میدهد. نمونه این ادعا اتصالات شخصی و سیستم های کمکی اوپل OnStar است و همچنین برپایی بازار خودرهای برقی Opel Ampera-e است که بدون شک این خودروی برقی یک نوآوری بزرگ است که از این رو یک برنده معتبر تست خودرو در سال 2017 به شمار میرود.