021-75114

اخبار ، اطلاعیه ها و مقالات


Onstar چیست؟

گروه خبری : مقاله و اطلاعات عمومیتاریخ انتشار : 1396/03/18مرجع :


Onstar چیست؟
سیستم برقراری ارتباط در خودرو، متضمن زمان واقعی برای پاسخ اضطراری، این سیستم، خودرو را مجهز به امکانات عیب شناسی می نماید به طوری که در صورت اتصال خودرو به wifi ، سیستم Onstar خدمات 24 ساعته خود را در اختیار سرنشینان قرار می دهد. در کنار خدمات دیرینه Onstar مانند امداد رسانی به خودروهایی که در جاده خراب شده اند یکی از ویژگی های اصلی این سیستم، عمکلرد پاسخ اضطراری آن، زمانی که ایربگ ها عمل نکند و یا اینکه اگر سنسور ها در هر قسمت از خودرو آسیب دیده باشند؛ می باشد. همچنین می توان از دکمه Onstar زمانی که راننده بیمار می باشد و یا شاهد تصادفات خودرو های دیگری است استفاده گردد.
سیستم بازیابی خودرو همچنین امکان یافتن سریع خودرو را ایجاد می نماید. اگر خودروی شما دزدیده شود، Onstar با فرستان سیگنال از راه دور به خودرو، موتور خودرو را قفل می کند تا امکان حرکت وجود نداشته باشد.
سایر ویژگی های Onstar شامل اپلیکیشنی بر روی گوشی هوشمند است که ماهیانه گزارشی از خرابی های خودرو را در اختیار شما قرار می دهد، همچنین می توانید مقصد خود را با گوشی هوشمندتان تعیین و سپس با اتصال به سیستم Onstar، سیستم مسیریابی خودرو شما را به مقصد خواهد رساند.